Makyaj Oyunları

Makyaj oyunları kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak kendinizi bir güzellik merkezi çalışanı gibi hissedeceksiniz. Bu uygulamalar sayesinde yüz bakımı, saç tasarlamayı, göz çevresini boyamayı, kirpik ve kaşlara şekil vermeyi, el ve ayak bakımı yapıp tırnakları boyamayı öğreneceksiniz.

Yüz bakımı bölümlerinde kızların sivilcelerini temizleyip istenmeyen kıllarını kesiyorsunuz. Özel olarak hazırlanmış doğal kremlerle kızların yüzlerine maske yapıyorsunuz. Göz torbalarını yok etmek için salatalık dilimleri gibi doğal ürünleri kullanıyorsunuz. Nemlendirici krem ve spreylerle kızların yüzlerini ovalayıp ciltlerinin hava almasını sağlıyorsunuz. Son olarak ta kızların yüzüne basınçlı sıcak buhar uygulayıp cildin gözeneklerinin açılmasını sağlıyorsunuz. Saç tasarlama bölümlerinde kızların saçlarını kesip şekil veriyorsunuz. Saçları ayırıp örerek yeni bir tarz oluşturuyorsunuz. Göz makyajı uygulamalarında göz çevresini göz rengine uyumlu olarak boyayıp küçük dövmeler yapıyorsunuz. Kirpik ve kaşlara şekil verme uygulamalarında kalın kaşların kıllarını keserek inceltiyorsunuz yada boya kalemleriyle kaş çevresini boyayarak kalınlaştırıyorsunuz.

Manikür ve pedikür uygulamalarında kızların ayak ve el bakımlarını yapıyorsunuz. Özel hazırlanmış kremlerle el ve ayak derilerini yumuşatıp hava allamarını sağlıyorsunuz. Sonra tırnakları kesip boyayarak manikür ve pedikür işlemini tamamlıyorsunuz. Makyaj oyunları oynarken kızların kişisel bakımlarını bir güzellik salonu çalışanı gibi gerçekleştiriyorsunuz. Her uygulamada yapılan işlemler ve adımlar gerçek hayatta yapılan işlemler ve adımlarla birebir aynıdır. Böylece kategorimizde bulunan her uygulamada zaman geçirirken kendinizi gerçek bir simülasyonun içinde bulacaksınız.

En Güzel Makyaj Oyunları

Tüm Makyaj Oyunları

1 2 3 4 5 »