Barbie ve Arkadaşları 3 Oyunu

Babs And Friends Love Match Profile
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie ve Arkadaşları 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie ve arkadaşları 3 oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 6 kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 12 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızların yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Makyaj işlemi yaptıkça ekranın sol tarafındaki barem yavaş yavaş doluyor. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 6 kız içinde gerçekleştirerek barbie ve arkadaşları 3 oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ecrin oyun güzel ama bazen kasıyor giremiyorum. 2024-04-08 13:23:25
Yorum Yaz