Barbie Oyunları

Barbie oyunları kategorimizde makyaj yapma, elbise giydirme, kuaför, ameliyat yapma, boyama, güzellik salonu ve dövme yapma gibi bir çok farklı uygulama bulunuyor.

Giydirme uygulamalarında güzel kıza partilerde, balolarda ve günlük giyeceği kıyafetleri seçiyorsunuz. Ameliyat yapma uygulamalarında geçirdiği kazalar sonucu kolu, bacağı ve kalçası kırılan prensesin kemiklerini yapıştırarak tedavi ediyorsunuz. Kuaför uygulamalarında güzel kızın saçlarını kesip boyuyorsunuz. Sonra da farklı tarzlarda örerek şekil veriyorsunuz. Güzellik salonu uygulamalarında güzel kızın sivilcelerini temizleyip uzayan kaşlarını kesiyorsunuz. Özel hazırlanmış kremlerle yüzlerine bakım yapıp ciltlerinin nefes almasını sağlıyorsunuz. Bu şekilde kızın yüzü daha canlı görünüyor. Makyaj yapma bölümlerinde kızın dudaklarına ruj ve yüzüne fondaten sürüyorsunuz. Kirpik takıp kaş çizerek yüzün şekillenmesini sağlıyorsunuz. Göz çevresini boyayarak güzel kızın dikkat çekmesini sağlıyorsunuz. Dövme yapma uygulamalarında ise kızın vücudunun farklı bölgelerine geçici yada kalıcı şekiller çiziyorsunuz.

Kategorimizde bulunan uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir. Bu şekilde barbie oyunları oynarken her bir uygulamada güzel kıza farklı bir şekilde makyaj yapıp elbise giydirerek eğlenceli ve zevkli zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel Barbie Oyunları

Tüm Barbie Oyunları

1 2 3 4 »