Barbie Makyaj Yapma Oyunu

Ellie Make Up
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie Makyaj Yapma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie makyaj yapma oyunu yüz temizleme, makyaj yapma ve yüz boyama olmak üzere 3 farklı bölümden oluşuyor. Ekranda görünen sarı renkli el işaretinin göstermiş olduğu malzemeleri kullanarak barbie makyaj yapma oyunu oynayın.

İlk bölümde kızın yüzünde bulunan sivilceleri temizleyip uzamış kaşlarına şekil veriyoruz. Bunun için alt tarafta bulunan yüz temizleme kremleri, sivilce temizleme pompası ve cımbızı kullanıyorsunuz.

İkinci bölümde ekranın sağ ve sol tarafında bulunan ruj rengi, kirpik çeşidi, fondaten rengi ve göz çevresine makyaj yapma seçenekleri bulunuyor. Seçtiğiniz menünün içeriği ekranın alt tarafında görünüyor. Buradan istediğiniz rengin üzerine tıklayarak makyaj işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Son bölümde ise ekranın sağ tarafındaki menüleri kullanarak kızın alnına ve yanaklarına boya yapabilirsiniz.

Yorumlar
Müslüm Gürses Merhabalar çocuklar ben müslüm babanız.Ben şarkı söylüyorum bildiğiniz gibi.Şarkı sözlerimi yazmaktan fırsat bulduğumda bende sıkça bu oyunu oynuyorum ve çok sevıyorum.Teşekkür ederim rekorr oyun :) 2020-11-27 14:29:09
Roblox sevgisi Çok güzel bir oyun zaten ben böyle oyunlar oynamayı çok seviyorum MÜKEMMEL bir oyun... 2020-11-17 17:13:09
CEYLİN.) oyuna bayıldım 2020-11-17 13:12:05
Yorum Yaz