Kız Oyunları

Kız oyunları kategorimizde kuaför, temizlik, dekorasyon, tasarım, bakıcılık yapma ve parkur uygulamaları bulunmaktadır. Kategorimizdeki uygulamalar farklı tür ve tarzda olduğu için geniş bir içeriğe sahiptir.

Kuaför uygulamalarında güzellik merkezine gelen kadınların saçlarını istedikleri kesip şekil veriyorsunuz. Bazı saçları farklı tarzlarda örerek yeni bir akım yaratıyorsunuz. Saçların farklı bölgelerini farklı renklerde boyayarak dikkat çekici bir görüntü elde ediyorsunuz. Temizlik uygulamalarında evin her bölgesini ayrı ayrı toplayıp siliyorsunuz ve süpürüyorsunuz. Yatak odası ve oturma odasında etrafa dağılan eşyaları, giysileri ve çöpleri ayırıp ortadan kaldırıyorsunuz. Yerleri önce süpürge ile çekip paspas yapıyorsunuz. Banyo temizliğinde lavabo, klozet ve küveti çamaşır suyuyla yıkayıp bütün mikropları yok ediyorsunuz. Yerlerde biriken suları paspasla çekip her tarafı parlatıyorsunuz. Dekorasyon uygulamalarında iki katlı ve dört odalı evleri yediden dizayn edip eşyaları yerleştiriyorsunuz. Bu uygulamalarda kendi istek ve zevkinize göre ev düzenleme işlemi yaparak hayal ettiğiniz yaşam alanına sahip oluyorsunuz. Tasarım uygulamalarında kendi zevkinize uygun ayakkabı, etek, gömlek ve elbise tasarlayıp imal ederek içinizdeki yaratıcılık özelliğini ortaya çıkartıyorsunuz. Bakıcılık uygulamalarında bebek bakma işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Bebeklerin altını değiştirip onlarla eğlenceli zaman geçiriyorsunuz. Yemek yedirip uyutarak günü tamamlıyorsunuz. Parkur uygulamalarında ise kıyafet giyme, güzellik yarışı yapma ve makyaj yapma gibi değişik aktiviteleri gerçekleştiriyorsunuz.

Kız oyunları oynarken hem içinizdeki hayal gücünü ortaya çıkartıp hem de yaratıcılık özelliğinizi geliştirebilirsiniz. Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir.

En Güzel Kız Oyunları

Tüm Kız Oyunları

1 2 3 4 5 ...6 »