Yemek Oyunları

Yemek oyunları kategorimizde kendinizi sanal bir mutfak içinde bulacaksınız. Gerçek hayatta bir mutfakta bulunan tüm malzemeler uygulamaların içinde mevcuttur. Bu sayede gerçek hayatta pasta, pizza, börek yada çorba yapar gibi tariflerde yazan işlemleri adım adım gerçekleştirerek nefis lezzetler elde edeceksiniz.

Her bir uygulamayı aynı zamanda bir eğitim simülasyonu olarak düşünebilirsiniz. Uzman bir şef yada harika bir aşçı olmak için ekranda gösterilen adımları sırayla gerçekleştirmeniz yeterlidir. Uygulamalar aynı zamanda sanal bir mutfak simülatörü olduğu için kullanacağınız araç ve gereçler hemen elinizin altında hazır olarak bulunacaktır. 

Kız ve erkek çocukları kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde annelerinin mutfakta nasıl nefis tadlar hazırladığını kolaylıkla öğrenebiliyorlar. Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir.

Büyük küçük her yaştan ziyaretçilerimiz yemek oyunları oynarken nefis pizzalar, tatlılar, pastalar, dondurmalar ve öğünlerde yenilecek yiyecekleri bir kaç fare tıklamasıyla gerçekleştirebilirler.

En Güzel Yemek Oyunları

Tüm Yemek Oyunları

1 2 3 4 5 »