Spor Oyunları

Spor oyunları kategorimiz sitemizin farklılık olarak en zengin içeriğine sahip bölümüdür. Bu kategorimizde farklı tarzda spor alanlarının hepsini bir arada toplamaya çalıştık. Vücut geliştirme, yüzme, atlama, bowling, dart, hokey, koşu, zıplama ve beyzbol gibi bir çok spor türünü bu kategorimizde bulacaksınız.

Uygulamaların bir çoğunda rakipleriniz bilgisayar botları olarak karşınıza çıkıyor. Bazı uygulamalardaki rakipleriniz ise yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınız oluyor. Yani hem tek kişilik hem de iki (2) kişilik müsabakalar yapabileceksiniz. 

Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir.

Suya yada havuza atlama uygulamalarında farklı yüksekliklerdeki platformlardan aşağı baş üstü yada ayak üstü dik bir şekilde atlıyorsunuz. Vücudunuza zarar vermeden suya dalış yaparak bölümleri tamamlıyorsunuz. Bowling uygulamalarında parkurun sonuna dizilmiş labutları top atışlarıyla devirmeye çalışıyorsunuz. Parkurun uzunluğunu ve topun yönünü iyi hesaplayıp atış yaparak yüksek puanlar kazanıyorsunuz. Dağcılık uygulamalarında aşağıya düşmeden ve tuzaklara yakalanmadan tırmanmaya çalışıyorsunuz. Zıplama uygulamalarında ise trambolinler üzerinde zıplayıp bitiş noktasına doğru ilerliyorsunuz. Koşu uygulamalarında olimpiyatlara katılarak rakiplerinizden önce parkuru tamamlayıp ve altın madalyayı kazanıyorsunuz. Yüzme uygulamalarında ise rakiplerinden önce havuzu baştan sona yüzerek yarışı kazanıyorsunuz. Dart uygulamalarında ise duvarda asılı olan hedef tahtasına nişan alıp ok atışları yapıyorsunuz. Spor oyunları oynarken her bir uygulamada adrenalin seviyesi yüksek farklı bir heyecan yaşayarak eğlenceli zaman geçireceksiniz.

En Güzel Spor Oyunları

Tüm Spor Oyunları

1 2 3 »