Süper Bilardo Oyunu

8 Ball Pool Challenge
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Süper Bilardo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Süper bilardo oyunu oynamaya başlarken önce menü sayfasından zorluk seviyesini seçiyorsunuz. EASY kolay, NORMAL ve HARD zor olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Topa vurmak için önce fare yada parmağınızla ıstakanın yönünü ayarlıyorsunuz. Sonra ıstakayı geriye doğru çekip bırakarak atış yapıyorsunuz. Vuracağınız topun gideceği yön masa üzerinde kılavuz çizgileriyle gösteriliyor. Istakanın yönünü değiştirerek topun gideceği yönü de değiştirebilirsiniz.

Masa üzerinde birer tane beyaz ve siyah top, 7 tane düz renkli top ve 7 tane de parçalı renkli top olmak üzere 16 tane top bulunuyor. Başlangıç atışında deliklerden hangi top çeşidini sokarsanız, o top çeşidi sizin topunu diğerleri de rakibiniz olan bilgisayarın topları oluyor. Ekranın üst tarafındaki göstergede sizin ve bilgisayarın masa üstünde kalan topları görünüyor. Deliklerden içeri sokulan top bu göstergeden kayboluyor.

Bilgisayardan önce 7 tane topun hepsini deliklerden soktuktan sonra siyah topu da belirlediğiniz delikten sokarak maçı kazanıyorsunuz. Beyaz topu deliklerin herhangi birinden sokarsanız faul yapmış oluyorsunuz ve atış sırası rakibinize geçiyor. 

Istakayla ekrana tıkladığınızda alt tarafta beyaz top beliriyor. Istakayı beyaz topun neresine vuracağınızı belirleyip atış yapabilirsiniz. Bu şekilde çektirmeli ve falsolu atışlar, ince ve kalın görme işlemlerini yapabilirsiniz. Bu şekilde farklı atış denemeleriyle her atışta topları deliklerden sokarak süper bilardo oyunu oynayabilirsiniz.

 

Yorumlar
oyun canavarı oyun harika 2022-09-02 08:34:03
Kamil oyun güzel 2021-11-22 16:50:17
Kamil Oyun Süper 2019-08-05 23:09:52
Yorum Yaz