2 Kişilik 9 Top Bilardo Oyunu

9 Ball Pro
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

2 Kişilik 9 Top Bilardo Oyunu Nasıl Oynanır ?

2 kişilik 9 top bilardo oyunu dokuz renkli ve bir tane de beyaz olmak üzere 10 tane topla oynanıyor. Menü sayfasındaki bilgisayara tek kişilik ve yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınıza karşı iki 2 kişilik maç yapabiliyorsunuz. Bilgisayara karşı maçta EASY kolay, MEDIUM normal ve HARD zor olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor.
Beyaz topla atış yaparak diğerlerini gösterilen sıraya göre deliklerden sokuyorsunuz. Topları her delikten soktuğunuzda puan kazanıyorsunuz. Peşpeşe başarılı atışlar yapıp topları deliklerden ard arda soktuğunuzda daha fazla puan kazanıyorsunuz.

Önce beyaz topu masa üzerine koyup ıstakayı yukarı aşağı hareket ettirerek topu atacağınız yönü belirliyorsunuz. Sonra da ekrana tıklayıp ıstakayı ileri geri hareket ettirerek atış yapıyorsunuz. Her doğru atış sonunda puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ekranın üst tarafındaki SCORE kısmında yazıyor. Deliklerden içeri rastgele top sokmuyorsunuz. Ekranda gösterilen toplara atış yapıp onları sırayla deliklerden içeri sokmaya çalışıyorsunuz. Ekranın alt tarafında beyaz top ve üzerinde kırmızı daire görünüyor. Fare ile daireyi hareket ettirerek topun hangi noktasına vuruş yapacağınızı ayarlayabilirsiniz.  Cep telefonlarında ise parmağınızla ıstakanın yönünü ayarlayarak 2 kişilik 9 top bilardo oyunu oynayabilirsiniz.

Yorumlar
Caner Harika ...Yapay zekaya yenildim bir kaç kez :))) 2022-04-26 11:51:12
Yorum Yaz