Amerikan Bilardo Oyunu

8 Ball Pool
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Amerikan Bilardo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Amerikan bilardo oyunu oynamaya başlarken önce menü sayfasında 1 PLAYER butonuyla tek kişilik, VERSUS MODE butonuyla da yanınızda bulunan gerçek bir kişiye karşı 2 kişilik seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Tek kişilik seçenekte masanın üzerinde bulunan 15 adet topu rastgele deliklerden sokmanız gerekiyor. Bu işlemleri yapmanız için 30 dakikalık süre veriliyor. Ekranın alt tarafındaki TIME kısmından kalan süreyi takip edebilirsiniz.

Istaka kendiliğinde ileri geri hareket ederek vuruş hızını değiştiriyor. Siz ıstakayı sağa sola çevirerek nişan alıyorsunuz. Vuruş hızını da istediğiniz gibi ayarladıktan sonra tıklama işlemini sonlandırarak atış yapıyorsunuz. Tek kişilik modta masa üzerinde bulunan topları ekranın alt tarafında görünen süre bitmeden deliklerden sokmanız gerekiyor. Önce düz veya parçalı topları sokup sonra da siyah topu deliklerden herhangi birine sokarak amerikan bilardo oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. Eğer diğer toplardan önce siyah topu deliklerden birine sokarsanız yanıyorsunuz.

Versus mode seçeneğinde yanyana bulunan iki kişi kendi arasında maç yapıyor. İlk atış sonrasında rakipler arasında top çeşitleri belirleniyor. Maç yaparken önce size ait tüm topları deliklerden sokmanız gerekiyor. Sonra da siyah topu deliklerin herhangi birinden sokarak mücadeleyi kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafından deliklerden sokulan topları takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz