Savaş Oyunları

Savaş oyunları kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde tarih öncesi, ortaçağ ve günümüz teknolojilerini ve askeri stratejileri kullanarak muharebeler yapıyorsunuz. Her bir uygulamada kurmay zekanızı kullanıp yeni saldırı ve savunma stratejileri geliştiriyorsunuz. Önce düzenli ordu kurup bir komutan gibi askerlerinizi kontrol ederek düşman birliklerine karşı taarruza geçiyorsunuz. Savunma hattında kurduğunuz tuzaklar ile düşman birliklerini etkisiz hale getiriyorsunuz.

Kategorimizde bulunan online uygulamalar ile tek başınıza yada takım olarak çatışmaya giriyorsunuz. Muhabere için verilen süre içinde düşmanlarınızdan tada fazla sayıda asker öldürerek mücadeleyi kazanıyorsunuz. Ortaçağ yada tarih öncesi dönemlere ait uygulamalarda ise önce elinde sadece sopa ve odun bulunan mağara adamları çıkartıp düşman bölgesine saldırıyorsunuz. Bu uygulamalarda bölümleri tamamladıkça çağ atlıyorsunuz. Bu sayede askerleriniz ve askerlerinizin kullanacakları silahlar da gelişiyor. Yavaş yavaş askerleriniz zırh giymeye ve kılıç kalkan kullanmaya başlıyor. İlerleyen bölümlerde yakın çağ ve günümüze ulaşıyorsunuz. Böylece askerleriniz tabanca, tüfek ve füze kullanarak düşmana saldırı yapıyor. Aynı şekilde savunma mekanizmalarınızda çağın şartlarına uygun gelişiyor. Ordu yönetme uygulamalarında kendinize çeşitli birliklerden oluşan düzenli ordular kuruyorsunuz. Askerlerinizi özelliklerine göre bölüklere ayırıp harp stratejileri geliştiriyorsunuz. Düşman ordusunun özelliği ve gücüne göre saldırılar yaparak muharebeleri kazanıp bölümleri tamamlıyorsunuz. Bu tarz uygulamalarda gerçek hayattaki kurmay subaylar gibi plan yapıp saldırı ve savunma stratejileri geliştiriyorsunuz.

Günümüzde büyük küçük herkes tarafından çok sevilen PUBG (PAPÇİ) uygulamalarında ise önce silahsız ve zırhsız olarak çatışma alanına paraşütle iniyorsunuz. Evlerde ve meydanlarda bulunan baret, zırh ve silahları alarak askerinizi çatışmaya hazır hale getiriyorsunuz. Sürekli daralan çatışma alanında düşman askerlerini bulup teker teker öldürmeye çalışıyorsunuz. Alandaki tüm askerleri öldürüp hayatta son kalan kişi olarak mücadeleyi kazanıyorsunuz. Aynı şekilde modern şehirlerdeki sokak aralarında da çatışmalara girerek macera ve heyecan dolu anlar yaşıyorsunuz.

Kule ve parkur uygulamalarında ise platformda bulunan askerleri sırayla öldürüp düşman kulelerini ele geçirmeye çalışıyorsunuz. Birinci ve ikinci dünya savaşı uygulamalarında siper savunma ve hendek saldırıları yapıyorsunuz. Sırayla siperleri ele geçirip düşman hattına doğru ilerliyorsunuz. En sonunda da düşman karargahını ele geçirerek düşman bölgesini fethediyorsunuz.  

Kategorimizde bulunan uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir. Bu sayede savaş oyunları oynarken kendinizi gerçek hayattaki bir çatışma ortamında bulacaksınız. Her an ölümle burun buruna gelip adrenalin seviyenizi maksimum seviyeye çıkartarak hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz.

En Güzel Savaş Oyunları

Tüm Savaş Oyunları

1 2 3 4 5 ...8 »