IO Oyunları

io oyunları kategorimizde bulunan uygulamalar sıralama ve puan kazanma açısından genel olarak birbirlerine benzerdir. Bütün uygulamalar aynı mantık üzerine oturtularak tasarlanmıştır. Birbirleri arasında çok az farklılıklar bulunur. Genelde sizden küçük rakiplerini parçalayıp yok ediyorsunuz. Sizden büyük rakiplerinize de yem olmamak için kaçıyorsunuz. Sol veya sağ üst köşede dereceye girenlerin isimleri ve puanları yazılıyor. Sizin rakiplerinizi geçerek bu sıralamaya girip birinci olmanız gerekiyor. Her uygulamada karşınızda bulunan rakipleriniz gerçek kişilerdir. Yani siz bu kategoride karşınızda online olarak bulunan gerçek kişilere karşı mücadele ediyorsunuz.

Kategorimizde bulunan uygulamaların atası 2015 yılında dünya piyasasına giren Agar.io olarak kabul edilir. Daha sonra piyasaya benzer mantık üzerine tasarlanmış Slither.io, Paper.io, Lordz.io gibi uygulamalar girdi. 

Bu kategorimizdeki uygulamaları kullanırken kendinizi hiç durmayan rekabet ve aksiyonun içinde bulacaksınız. Sürekli olarak rakiplerinizi yok etmenin ve hayatta kalmanın yollarını bularak heyecan ve macera dolu anlar yaşayacaksınız. Rakiplerinizi öldürüp elemek için zeka ve düşünme becerilerinizi kullanarak yeni yöntem ve taktikler geliştireceksiniz. Yeni ve farklı strateji yöntemleri uygulayarak puanınızı arttırıp sıralamada üst sıralara yükseleceksiniz. Öldüğünüz zaman yeniden giriş yaparak maceraya devam edebilirsiniz.

Uygulamaların hepsi o an internet ortamında online olarak bulunan gerçek kişiler olduğu için çok oyunculudur. Bilgisayar botlarına değil de gerçek kişilere karşı mücadele ettiğiniz için her bir uygulama ziyaretçilerimizde hırs oluşturuyor ve bu da ziyaretçilerimizde bağımlılık yapıyor. Bu şekilde dünyanın farklı noktalarından giriş yapan kişilere karşı mücadele edebilirsiniz. Kategorimizdeki uygulamalar sayesinde askerleri, yılanları, arabaları, kartoplarını ve kartonları kullanarak kendinizi gerçek bir savaşın içinde bulabilirsiniz. io oyunları oynarken sırlamada liderliğe oturup ve tüm rakiplerinizi öldürüp son kalan kişi olarak mücadeleyi kazanıyorsunuz. Kategorimizde bulunan her bir uygulama web tarayıcıları üzerinden çevrimiçi olarak ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Ayrıca hiç bir ücret ödemeden ücretsiz ve bedava kullanarak sitemizde eğlenceli ve zevkli zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel IO Oyunları

Tüm IO Oyunları

1 2 »