Doktor Oyunları

Doktor oyunları ile hastanede uygulanan tedavi yöntemlerini kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde öğreniyorsunuz. Her uygulamayı bir simülasyon gibi kullanarak hastalıklar ve tedavi yöntemleri hakkında geniş bilgi sahibi oluyorsunuz. Gerçek hayatta hekimlerin yaptığı işlemleri sitemiz sayesinde internet ortamında birebir gerçekleştiriyorsunuz. İnsan ve hayvan vücudunun değişik bölgelerini muayene edip ameliyat yapıyorsunuz. Kategorimizdeki tüm uygulamalar her yaştan ziyaretçimiz için uygundur.

Çocuklar bu eğlenceli ve öğretici seri sayesinde tıp konusunda daha doğru bilgiye ulaşıyorlar. Hemen hemen her uygulamada yapacağınız işlemler size adım adım anlatılıyor. Bu adımları düzgün bir şekilde takip ederek doktor oyunları oynayın. Gerçek hayatta bir doktor olmak isteyen çocuklar kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde mesleğin tüm inceliklerini öğrenebilir.

Kategorimizde bulunan her bir uygulama ile farklı tıp alanına giriş yapıyorsunuz. Kol ve bacak operasyonları ile insan vücudunun kemik yapısını, ağız sağlığı uygulamalarıyla diş bakımını, hamile uygulamalarıyla doğum ve hamilelik süreçlerini, göz uygulamalarıyla görme işlemi ve gözlük seçme yöntemlerini, kalp ve kanser uygulamalarıyla timörlü hücreleri, cilt tedavileriyle insan bedeninde çıkan parazitleri ve ilkyardım uygulamalarıyla da acil bir durum karşısında yapılacak işlemler hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. 

En Güzel Doktor Oyunları

Tüm Doktor Oyunları

1 2 3 4 »