Hayvan Doktoru 2 Oyunu

Funny Zoo Emergency
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hayvan Doktoru 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hayvan doktoru 2 oyunu ile hastalanan ve yaralanan aslan, at ve fili tedavi ediyorsunuz. Dişlerinde çürük oluşan aslana diş tedavisi uyguluyorsunuz. Önce aslanın ağzını açıp dişleri arasında kalan şeker ve yemek kalıntılarını teker teker çıkartıp tasa koyuyorsunuz. Bıçak ile diş etleri arasında oluşan iltihaplı bölgeyi kesip iltihapı temizliyorsunuz. Diş etlerinde oluşan yaraları ilaç tedavisiyle iyileştiriyorsunuz. İkinci aşamada çürük dişlerin çürük olan kısımlarını kesip yerine dolgu yapıyorsunuz. Sonra da hayvanın dişlerini fırçalayarak temizliyorsunuz. Üçüncü aşamada hayvanı sabunlu suyla yıkayıp havluyla kuruluyorsunuz. Dördüncü aşamada aslanın tüylerini tarakla tarıyorsunuz. Son olarak ta aslana kıyafet giydirerek bölümü tamamlıyorsunuz.

İkinci bölümde nalları eskiyen ata yeni nal takıyorsunuz. Bunun için önce atın nallarını zımparayla temizliyorsunuz. İkinci aşamada atın ayağına yeni nalı vidalayıp fazla olan kısımları törpülüyorsunuz. Üçüncü aşamada atın tüylerini köpüklü suyla yıkayıp kuruluyorsunuz. Dördüncü aşamada ise atın tüylerini boyuyorsunuz. Son olarak ta ata kıyafet giydirerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Üçüncü bölümde burnunda iltihap oluşan fili tedavi ediyorsunuz. Önce burun deliklerinde hava geçişini engelleyen kılları tıraş makinesiyle kesiyorsunuz. İkinci aşama burunda bulunan küçük örümcekleri teker teker yakalayıp dışarı çıkartıyorsunuz. Üçüncü aşamada filin tüylerindeki yaraları krem sürerek yok ediyorsunuz. Dördüncü aşamada fili çamur banyosu ile temizliyorsunuz. Son olarak ta file yeni kıyafetler giydirerek hayvan doktoru 2 oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
kilim cok iyi 2022-12-28 14:50:19
Yorum Yaz