Boyama Oyunları

Boyama oyunları kategorimizde resim çizme, piksel noktaları, mandala parçaları, hayvan ve çizgi film karakterlerini renklendirme uygulamaları bulunmaktadır. Kız ve erkek çocuklar bu kategorideki uygulamalarla zaman geçirirken renk bilgilerini pekiştirir, hayal ettiği rengi bir resim üzerine sürerek düşünme ve karar verme becerilerini geliştirirler. Ayrıca resimler üzerindeki renkleri, tek bir tık hamlesiyle değiştirerek farklı düşünme yeteneklerini de geliştirebilirler.

Piksel noktalarını renklendirme uygulamalarında, resimler küçük kare parçalarına ayrılmıştır. Her bir kare parça üzerine rakamlar yazılmıştır. Rakamlar farklı renkleri temsil etmektedir. Aynı rakamlı kareleri aynı renkle doldurarak tüm resmi renklendiriyorsunuz. Mandala uygulamaları da pixel renklendirme uygulamalarına benzemektedir. Bu uygulamalar daha çok büyükler için tasarlanmıştır. Buradaki resimler daha çok figür ve desen odaklıdır. Desen yada figürlerin her bir parçasını istediğiniz renkle doldurarak sanatsal çalışmalar yapabiliyorsunuz. 

Resim çizme uygulamalarında farklı tür ve kalınlıkta kalemler ve fırçalar bulunuyor. Ekrandaki beyaz sayfa üzerine önce seçtiğiniz kalemle resim çiziyorsunuz. Sonra da çizdiğiniz resmin her bir parçasını renklendirerek eserinizi tamamlıyorsunuz. Hayvan ve çizgi film karakterlerini renklendirme uygulamalarında ise hazır çizili olarak karşınıza çıkan karakterleri renklendiriyorsunuz. Bu uygulamaların hepsinde farklı kalınlıklarda fırçalar ve bir çok renk bulunuyor. Önce fırçayı boya kutusuna daldırıp sonra da resim üzerinde fırçayı sürükleyerek renklendirme işlemini tamamlıyorsunuz.

Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşarak boyama oyunları oynayabilirler. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir. 

En Güzel Boyama Oyunları

Tüm Boyama Oyunları

1 2 3 4 5 »