Nişan Oyunları

Nişan oyunları kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde gerçek silahları kullanarak sabit veya hareketli hedeflere atış yapıyorsunuz. Hedeflerden bazıları canlı askerler bazıları da cansız nesneler olarak karşınıza çıkıyor. Kategorimizde genel olarak sniper yani keskin nişancı, avcılık, hedef vurma, kovboy, bıçak atma ve dart gibi uygulamalar bulunmaktadır.

Sniper uygulamalarında elinizde bulunan keskin nişancı tüfeği ile sabit veya hareketli nesnelere atış yapıyorsunuz. Yüksek bir tepeden yakınınızda bulunan şehri yada askeri bir bölgeyi izliyorsunuz. Keskin nişancı tüfeğinizin dürbününü açıp şehirdeki suçlulara yada askeri bölgedeki düşman askerlerine nişan alıp ateş ediyorsunuz. Bu uygulamalarda sınırlı sayıda kurşun hakkınız bulunuyor. Şarjörünüzdeki kurşunlar bitmeden görevleri tamamlamanız gerekiyor. Avcılık uygulamalarında elinizdeki pompalı av tüfeğinizle doğaya çıkıyorsunuz. Göl kenarında havalanan ördekleri havada vurarak nişancılık yeteneğinizi geliştiriyorsunuz. Hedef vurma uygulamalarında belli bir mesafedeki sabit veya hareketli cansız hedef tahtalarına ateş edip tahtayı 12'den vurarak puan kazanıyorsunuz. Kovboy uygulamalarında düşmanlarınızla kasabanın ortasında düello yapıyorsunuz. Rakibinizden önce silahı çekip tetiğe basarak ateş etmeniz gerekiyor. Kurşunu düşmanınıza denk getirip onu öldürerek düelloyu kazanıyorsunuz. Bıçak ve dart atma uygulamalarında ise karşınızda bulunan tahtaya elinizdeki bıçağı yada oku saplayarak bölümleri tamamlıyorsunuz.

Nişan oyunları oynarken parmağınızı ve fareyi hızlı bir şekilde kullanıp reflekslerinizi geliştiriyorsunuz. Her atıştan önce konsantrasyonunuzu sağlayıp dikkatinizi toplamanız gerekiyor. Tek atışta hedefi vurarak kendinize güveninizi arttırın.

Kategorimizde bulunan uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir.

En Güzel Nişan Oyunları

Tüm Nişan Oyunları

1 2 3 4 5 »