Raft Wars Oyunu

Raft Wars Boat Battles
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Raft Wars Oyunu Nasıl Oynanır ?

Raft wars oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde geriye doğru sürükleyerek silahınızın menzilini ve yukarı aşağı sürükleyerek te hedef noktasını ayarlıyorsunuz. Ekrana tıklayıp sürükleme işlemine başlayınca silahın attığı merminin izleyeceği yol ekranda görünüyor. Düşman

Sırayla karşılıklı atışlar yaparak her iki tarafta birbirini yok etmeye çalışıyor. Karşı taraftaki tüm askerleri vurup suya düşüren taraf, savaşı kazanıyor. Siz veya düşmanlarınız vuruldukça enerjileriniz azalıyor. Her iki takımında kalan enerji miktarları ekranın üst tarafında görünüyor.

Atış sırası size geldiğinde ekranda dürbün, 5 farklı buton ve FIRE butonu bulunuyor. DÜRBÜN butonuna tıkladığınızda her iki takımı da uzaktan tek kare içerisinde görebiliyorsunuz. AYAKKABI butonuna tıkladığınızda seçili olan askeri parkur üzerinde farklı bir noktaya taşıyabiliyorsunuz. DEĞİŞTİRME butonuna tıkladığınızda arkerleriniz arasından atış yapacak askeri belirliyorsunuz. Normalde silahınız mermi atıyor. BOKS ELDİVENİ butonuna tıkladığınızda silahınız düşman askerlerine yumruk atıyor. FÜZE butonuna tıkladığınızda düşman askerlerinin bulunduğu gemiye füze yolluyorsunuz. Mor renkli üçlü bomba butonuna tıkladığınızda silahınız tek seferde üç tane mermi atıyor. FIRE butonuna tıkladığınızda ise tüm askerleriniz aynı anda mermi atarak düşman kuvvetlerini yok etmeye çalışıyor. Atış yaparken atış süresini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu süre bittiğinde halen daha atış yapamazsanız atış sırası karşı tarafa geçiyor.

Tüm düşman askerlerini vurup suya düşürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz. Bölüm sonunda ödül olarak para kazanıyorsunuz. Paralarınızı kullanarak SHOP bölümünden daha güçlü silah, füze ve üçlü bomba atma özelliklerinin sayısını arttırma ve yeni karakter seçme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar
tekna oyun harika muhteşem 2018-09-06 15:43:39
Yorum Yaz