Hedef Vurma 2 Oyunu

Merge Gun Elite Shooting
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hedef Vurma 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hedef vurma 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerine tıklayarak ateş ediyorsunuz. Hedef tahtaları ile silahınız arasında sabit veya hareketli engeller bulunuyor. Bu engellerin arasından kurşunları geçirerek tahtaları isabet ettiriyorsunuz. Kurşunlar tarafından isabet edilen tahtalar parçalanarak yok oluyor. Eğer kurşunlar engellere isabet ederse nişan tahtaları ve düşmanlarınız bir zarar göremiyor.

Her bölümü tamamlamak için belli bir süre veriliyor. Kalan süreyi ekranın üst tarafındaki COUNTDOWN kısmından, bulunduğunuz bölüm sayınızı ve bölümdeki ilerleme seviyenizi de ekranın üst tarafındaki gösterge panelinden takip edebilirsiniz. Verilen süre içerisinde nişan tahtalarının hepsini yok edip düşmanlarınızı öldüremezseniz yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. 

Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak ana sayfadaki silah geliştirme kısmından yeni silahlar üretebilirsiniz. Aynı tür silahları üst üste denk getirip birleştirerek bir üst seviye silahı elde edebiliyorsunuz. Böylece sonraki bölümlere yeni ve daha gelişmiş silahlarla başlayarak hedef vurma 2 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
CAGAN EFE AK COK GUZEL BIR OYUN OLMUS 2022-07-21 11:56:58
Yorum Yaz