Vahşi Hayvan Avı Oyunu

Wild Hunting Clash
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Vahşi Hayvan Avı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vahşi hayvan avı oyunu oynarken bilgisayarlarda fareyi sağa sola sürükleyerek silahın dürbününü yönlendiriyorsunuz. SPACE boşluk bırakma tuşuna tıklayarak ta ateş ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek tüfeğin namlusunu çeviriyorsunuz. Sağ taraftaki KURŞUN butonuna tıklayarak ta ateş ediyorsunuz. Ekranın sağ ve sol tarafındaki OK işaretlerini takip ederek canlıların orman içindeki konumlarını öğrenebilirsiniz.

Geyik ve tilki gibi canlılar tek kurşun ile ölürlerken domuz gibi büyük canlılar için ise iki kurşun atmanız gerekiyor. Canlıları vurup öldürdükçe altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınları kullanarak WEAPONS menüsünden daha üstün özelliklere sahip silahlardan satın alabilirsiniz. Silahların özellikleri POWER güç, ZOOM dürbün, STABILITY sabitlenme, sallanma ve RELOAD şarjör kapasitesi olarak sıralanabilir.

Vahşi hayvan avı oyunu oynarken her bölümde farklı görevleri yerine getiriyorsunuz. Bazı bölümlerde şarjörünüzde kısıtlı sayıda kurşun bulunuyor. Bu kurşunların hepsiyle mutlaka birer tane canlı vurmanız gerekiyor. Bazı bölümlerde kısıtlı süre veriliyor. Bu bölümlerde ise süre bitmeden mümkün olduğunca canlıyı vurmanız gerekiyor. Bazı bölümlerde ise doğada gezerken orman canlılarından kendinizi korumanız gerekiyor. Doğadaki canlılar size saldırıyor. Bu canlılar size saldırmadan onları dürbünlü tüfeğinizle vurup öldürmeniz gerekiyor. Kendinizi gerçek bir survivor macerası içinde bulup hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz bu bölümler oldukça heyecanlı geçecektir.

Yorumlar
eylül lal baya ıyı 2021-11-27 08:05:55
UwU CAPLITAN İyi oyun herkese sağlıklı koronasız günler 2021-11-25 17:35:35
elvir azerbaycanli guzel 2018-05-13 08:49:30
kalistowwe cok guzel 2018-03-20 10:31:28
Yorum Yaz