Beceri Oyunları

Beceri oyunları kategorimizde farklı yeteneklerinizi kullanabileceğiniz uygulamaları bir arada topladık. Kategorimizde genel olarak koşma, zıplama, kesme, çevirme, yıkma gibi özellikleri kullanıyorsunuz.

İçinde en çok uygulama bulunan kategormizlerden biri olan bu kategorimizdeki uygulamalar genel olarak çocuk büyük ve kadın erkek her kesime hitap edeyor. Yani her yaştan ve her cinsten insanın kendi için bir uygulama bulabileceği bir kategori oluşturmaya çalıştık.

Kategorimizdeki uygulamalardan en fazla sevileni "Dünyanın En Zor Oyunu" dur. Bu uygulamada küçük kare nesneyi sabit veya hareketli tuzaklara yakalatmadan platformda ilerletiyorsunuz. "Altın Avcısı" uygulamasıyla toprağın altından değerli madenleri çıkartıyorsunuz. "Topuk Kırmaca" uygulamasıyla da kadın ayakkabılarının topuk kısmını katman katman yok ediyorsunuz. Çekici katmanlara denk getirmeye çalışarak el becerilerinizi geliştiriyorsunuz. Zıplama uygulamalarında platformdaki basamaklara teker teker basarak yukarı doğru çıkıyorsunuz. Kesme uygulamalarında havada uçuşan meyveleri, yiyecekleri ve eşyaları bombalara yakalanmadan parçalara ayırıyorsunuz. Denge uygulamalarında küp, kare ve daire şeklindeki nesneleri uzun bir çubuk üzerine yerleştirerek havada durmalarını sağlıyorsunuz.Ahşap oyma uygulamalarında çeşitli bıçak türlerini kullanarak ağaçlara ve odun parçalarına şekil vererek oymacılık yeteneğinizi geliştiriyorsunuz. Kule yapma ve dikme uygulamalarında parçaları üst üste denk getirerek uzun bir kule oluşturmaya çalışıyorsunuz. Çevirme uygulamalarında elinizde bulunan şişe ve bardakları havaya atıp düzgün bir şekilde düşmesini sağlıyorsunuz. Atış yapma uygulamalarında elinizde bulunan halka, top ve bombaları hedeflenen noktalara atıyorsunuz. Şekil değiştirme uygulamalarında üçgen, kare ve yuvarlak nesneleri parkurda bulunan kendi şekli ve rengindeki kapılardan geçirerek ilerletiyorsunuz.  

Buna benzer bir çok uygulama sitemizin ziyaretçilerine ücretsiz ve bedava olarak sunulmuştur. Her bir uygulama kullanıcıların el ve beyin koordinasyonunu, hızlı düşünme ve hızlı karar verme becerilerini geliştirir. HTML5 teknolojisinde yazılan bu uygulamalar android ve ios gibi mobil cihazlarda rahatlıkla açılır ve çalışır. Yine bu kategorilerimizdeki uygulamalar okul öncesi ve diğer yaşlardaki öğrencilerin kendilerini geliştirebilmeleri için hazırlanmış eğitici argümanlardır. Bazı uygulamalar tek kişiliktir. Bazı uygulamalar ise 2 kişilik ve 3 boyutlu tasarlanmış olarak karşınıza çıkıyor. Beceri oyunları oynarken her bir uygulamada farklı bir heyecan ve macera yaşayarak eğlenceli ve zevki zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel Beceri Oyunları

Tüm Beceri Oyunları

1 2 3 4 5 ...8 »