Şişe Zıplatma Oyunu

Bottle Jump 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Şişe Zıplatma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Şişe zıplatma oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana her tıkladığınızda yukarı doğru havalanıyorsunuz. Ekrana peşpeşe iki defa tıklarsanız daha da yükseğe çıkıyorsunuz. Parkura sizinle beraber iki kişi başlıyor. Evde bulunan eşyaların üzerinde sekerek bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Parkurlar ev ve ofis ortamlarından oluşuyor. Bu ortamlarda bulunan eşyaların ve nesnelerin üzerinden sekip parkurun sonundaki bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Parkur beyaz renkli kesikli çizgilerle ortadan ikiye ayrılmıştır. Bu şekilde sizin ve rakibinizin izleyeceği rota ayrılmıştır. Ekranda aynı anda hem siz hemde rakibiniz görünüyor.

Bebek yada market arabalarından oluşan eşyalar hareket edebiliyor. Şişeniz bu arabaların üzerine denk geldiğinde arabalar sayesinde parkurda ilerleyebiliyor. Ekranın üst tarafındaki baremden parkurun uzunluğunu ve hem sizin hemde rakibinizin parkur üzerindeki konumlarınızı takip edebilirsiniz. Havada bulunan altınları toplayarak puan kazanabilirsiniz. Parkurda ilerlerken yere düşerseniz yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlayarak şişe zıplatma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
zeynep oyun güzel ama ben tek kişi istiyordum çare bulusunlar 2024-01-02 15:50:34
Yorum Yaz