Park Etme Oyunları

Park etme oyunları kategorimizde taksi, 4x4 jip, kamyon ve traktör gibi araçları kullanarak parkurda istenilen yere götürüyorsunuz. Bu işlemleri verilen süre içinde gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca araba kullanırken kaza yapmamanız ve parkurda bulunan engelleri de aşmanız gerekiyor.

Kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde kendinizi gerçek bir simülasyon içinde bulacaksınız. Her bir simülatörü kullanırken pratik yapıp araba sürme becerilerinizi geliştireceksiniz. Bazı uygulamaların görüş açısı arabanın dışındadır yani üst taraftan arabayı ve parkuru görüyorsunuz. Bazı uygulamalarda ise arabanın şoför koltuğuna oturup direksiyonu çeviriyorsunuz. Direksiyonlu ve vitesli uygulamalar sayesinde gerçek hayatta araba kullanma hissine ulaşacaksınız. Tüm bu uygulamalar sitemizde ziyaretçilerimize ücretsiz ve bedava olarak sunulmuştur. Ayrıca uygulamalar hepsi bilgisayarlarda, cep telefonlarında ve mobil tabletlerde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Uygulamalardaki parkurlar gerçek şehir trafiği, caddeler, dar sokaklar ve otoparklardan oluşuyor. Bu sayede araba park etme oyunları oynayarak dar ve zor yerlerde manevralar yaparaç araçları bırakıyorsunuz.

En Güzel Park Etme Oyunları

Tüm Park Etme Oyunları

1 2 3 »