Basketbol Oyunları

Basketbol oyunları kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak sahanın farklı noktalarından poyata top atıp sayı kazanmaya çalışıyorsunuz. Uygulamalar basket maçlarından ve tek potaya atılan atışlardan oluşuyor. Tek potalı uygulamalarda potalar sabit veya hareketli olarak karşınıza çıkıyor. Ayrıca atış yapacağınız nokta ile pota arasına engel ve bariyerler de konulabiliyor. Bu tarz uygulamalarda atış yaparken topu hem engellere çarptırmamanız hemde potanın gideceği yönü hesaplamanız gerekiyor. Normal basket maçlarında ise karşılıklı iki pota bulunuyor. Takım arkadaşlarınızla paslaşıp rakip potaya doğru koşuyorsunuz ve topu potaya sokarak sayı kazanıyorsunuz.

Müsabakalarda gerçek hayatta olduğu gibi smaç basıp ikilik ve üçlük sayılar atabiliyorsunuz. Rakiplerinize düz ve çapraz koşular yapıp geçerek potaya yaklaşıyorsunuz. Sahanın içinde top sürüp potanın yanına geldiğinizde yerden havaya doğru yükselip topu potadan içeri sokarak sayı kazanabilirsiniz. Basketbol oyunları oynarken gerçek maçlarda yapılan hareketlerin hepsini sanal ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Yeni gelişen yazılım teknolojileri sayesinde 3D görüntüye sahip uygulamalarda kendinizi gerçek bir saha içinde bulacaksınız. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Uygulamaların çoğu gerçek sahalar, sokak, hapishane ve okul gibi değişik parkurlar içeriyor. Bir çok uygulama bilgisayara karşı tek kişilik, bazı uygulamalarda yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınıza karşı iki kişilik müsabakalar yapıyorsunuz. Tüm uygulamalar hem çocuk hemde yetişkinlere hitap ettiği için eğlenceli ve zevkli zaman geçirebilirsiniz.

En Güzel Basketbol Oyunları

Tüm Basketbol Oyunları

1 2 3 »