Potaya Smaç Basma Oyunu

Ragdoll Mega Dunk
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Potaya Smaç Basma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Potaya smaç basma oyunu atlama parkuru, trambolin, cam tavan ve basket potasından oluşuyor. Atlama parkurunda basketçiniz bulunuyor. Basketçinizin ön tarafında bulunan kırmızı renkli ok işaretini fare yada parmağınızla sağa sola sürükleyip hareket ettirerek atlama yönünüzü ayarlıyorsunuz. Bazı bölümlerde pota ile atlama parkurunun arasında trambolin, bazı bölümlerde cam tavan ve bazı bölümlerde ise hiç bişey bulunmuyor. 

Basketbolcunuz atlama parkurundan havaya doğru süzüldüğünde fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek sporcunuzun yönünü ayarlıyorsunuz. Sporcunuzu top ile beraber potadan sokup basket attığınızda bölümü tamamlıyorsunuz. Her bölüm sonunda basketbolcunuzun başarısına göre jüri üyeleri 1 ile 10 arasında puan veriyor. Eğer atlama sonunda top ve basketbolcu çemberden içeri girip sayı olmazsa yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Aynı zamanda basketbolcunuzun düşme sonunda kemikleri de kırılıyor.

Kazandığınız puanları kullanarak SHOP bölümünden yeni sporcular satın alabilirsiniz. Buradaki 9 farklı basketbolcudan birini seçip potaya smaç basma oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
MİX FUTBOLCU nice games 2024-01-13 15:01:37
cr7 güzel 2024-01-08 16:21:05
Yorum Yaz