Kovaya Top Atma Oyunu

Trick Shot World Challenge
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kovaya Top Atma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kovaya top atma oyunu ekranının üst tarafında bardak ve alt tarafında ise yuvarlak nesne fırlatan bir mekanizma bulunuyor. Mekanizma üzerinde bulunan yuvarlak nesneyi yukarı doğru fırlatıyor. Ayrıca mekanizma sürekli olarak sağa sola hareket ediyor. Mekanizma üzerindeki ok işaretini takip ederek topun gideceği yönü ve rotayı hesaplayabilirsiniz.

Fare yada parmağınızla ekrana tıkladığınızda mekanizme üzerindeki top yukarı doğru fırlıyor. Top yukarı doğru fırlatıldığında izlediği rota kesikli çizgilerle ekranda görünüyor. Mekanizmanın üzerinde hatalı atış yapma hakkınız yani kalan can hakkınız, bardağın üzerinde ise bölümü tamamlamak için sokmanız gereken yuvarlak nesne sayısı görünüyor. Nesneleri bardağa soktukça ekranın üst tarafındaki barem doluyor. Barem tamamen doldukça bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

İlerleyen bölümlerde mekanizma ile bardak arasına engeller ve bariyerler konuluyor. Ayrıca bardak sabit durmuyor ve sağa sola yada yukarı aşağı doğru hareket ediyor. Tüm can haklarınızı bitirdiğinizde halen daha bardağa sokmanız gereken nesne sayısını tamamlayamadığınızda yanıyorsunuz. Bu durumda da kovaya top atma oyunu oynamaya en baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. 

Yorumlar
oyun kralı oyun mükemmel .olala :SAKIN YORUM YAZMAYIN BENDEN SONRA 2021-06-15 18:45:47
Yorum Yaz