Futbol Oyunları

Futbol oyunları kategorimizde bulunan uygulamaları kullanarak dünyanın değişik ülkelerinde düzenlenen dünya kupası, UEFA şampiyonlar ligi ve Avrupa ülkelerinin önemli liglerinde maç yapabiliyorsunuz. Maçlar genel olarak çift kale olarak 90 dakika sürüyor. Tüm dünyada küçük büyük her yaştan insanın ilgi gösterdiği bu spor dalının kendine göre kuralları ve özellikleri vardır. Bu kurallar kategorimizde bulunan uygulamalarda da birebir bulunmaktadır.

Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler.

Dünya kupası, UEFA şampiyonlar ligi ve Avrupa kupaları maçlarında güncel futbolcular, takımlar ve ülkeler bulunmaktadır. Böylece uygulamaları kullanırken günlük hayatta takip ettiğiniz karşılaşmaların içinde kendinizi bulacaksınız. Maçları kazandıkça üst gruplara yükselip final maçına çıkacaksınız. Bazı uygulamalarda bir teknik direktör gibi kendi futbolcularınızı seçerek takımınızı kurabilirsiniz. 

Maçlarda gerçek kurallar ve özellikler olduğu için faul, pas verme, şut çekme, frikik ve penaltı kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Hatta bazı uygulamalarda kaleci olarak rakip futbolcuların şutlarını kurtarıyorsunuz. Böylece tüm stadyumu dolduran seyircileri coşturarak müthiş bir atmosfer oluşmasına yardımcı oluyorsunuz. Uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir. Bu sayede futbol oyunları oynarken bir çok maçta kendinizi gerçek bir sahanın içinde maç yaparken bulacaksınız.

Ayrıca tüm dünyada müthiş bir şekilde sevilen ve bir çok hastası bulunan Langırt yani masa futbolu uygulamalarını da bu kategorimizde topladık. Çubuklara bağlı futbolcuları kontrol ederek maç yapıyorsunuz. Bazı uygulamalarda da düz sahada topla beraber koşarken karşınıza çıkan rakip futbolculara çalım atıp ilerliyorsunuz. Her maçta ayrı bir heyecan ve ayrı bir adrenalin yaşayarak eğlence dolu vakit geçirebilirsiniz.

En Güzel Futbol Oyunları

Tüm Futbol Oyunları

1 2 »