2 Kişilik Masa Futbolu Oyunu

Tiny Football Cup
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

2 Kişilik Masa Futbolu Oyunu Nasıl Oynanır ?

2 kişilik masa futbolu oyunu LEAGUE lig, TOURNAMENTS turnuva ve 2 PLAYERS iki kişilik olmak üzere 3 farklı seçenekten oluşuyor. Lig kategorisinde İtalya, Fransa, İnfiltere ve İspanya takımları arasında maç yapıyorsunuz. Turnuva kategorisinde Amerika, Asya ve Avrupa kupası maçları yapıyorsunuz. 2 kişilik versiyonda ise yanınızda bulunan gerçek bir kişiye karşı maç yapıyorsunuz.

Her maçta saha içinde 5'erden toplam 10 tane pul bulunuyor. 5 tane pul kırmızı ve 5 tane pul da mavi renklidir. Mavi pullar sizin kırmızı pullar ise rakip takıma aittir. 2 kişilik masa futbolu oynarken fare yada parmağınızı pul üzerinde sürükleyip şut çekiyorsunuz. Her iki takımda topa sırayla vuruyor. Önce fareyle yada parmağınızla topa vuracak futbolcuyu geriye dogru sürükleyin. Bu esnada ekrana topun gideceği yönde bir OK çıkıyor ve okun uzunluğu da topun hızını belirliyor. 

Rakip kaleye lig ve turnuvalarda gol atan takım maçı kazanıyor. Santradan ilk vuruşta gol olduğu zaman faullu atış sayılıyor ve gol sayılmıyor. Topu kendi yarı sahanıza yaklaştırmadan maç yapmaya çalışın. Bu şekilde rakip alanda baskı kurarak gole daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
drogba formalı bu oyun iki kişilik değil yalan oyun 2024-02-01 14:28:08
sanan çok guzel bir oyun 2024-01-28 18:34:43
Yorum Yaz