Panter Kaleci Oyunu

Goalkeeper Wiz
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Panter Kaleci Oyunu Nasıl Oynanır ?

Panter kaleci oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek eldivenleri kontrol ediyorsunuz. Toplamda 32 ülke takımından oluşan dünya kupası finallerine katılıyorsunuz. Menü sayfasında 32 farklı ülke bulunuyor. Bu ülkelerden birinin üstüne tıklayarak takımınızı seçiyorsunuz. 

Rakip takım kaleye sahanın değişik noktalarından 10 tane şut çekiyor. Rakip futbolcu şut çekmeden önce kale üzerinde topun geleceği bölge sarı renkli dikey şerit ile size gösteriliyor. Eldivenleri bu sarı şeritli bölgeye götürüp atılan şutu kurtararak gol yememeye çalışıyorsunuz. Yediğiniz her gol rakibin tabelasına skor olarak yazılıyor. Sizde peşpeşe 2 tane şutu kurtardığınızda takımınız bir gol atmış sayılıyor. Skor tabelasını ve çekilen şutların istatistiğini ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz.

Maçları kazandıkça bir üst tura çıkıyorsunuz. Tüm maçlarda rakibinizi yenip dünya kupasını kazanarak panter kaleci oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Yorumlar
GuneyB Minik minik veletlerin sözüne bakmayın. Oyun güzel fakat fazla basit. Sana topun nereye geleceğini zaten söylüyor. Zaten bir anlamı kalmıyor ozaman. Ama yinede vakit geçirmelik güzel bir oyun 2022-12-31 10:09:49
cengiz bende çok severim ffinalde başarılar dilerim 2022-11-23 15:36:09
fidel oyun çok güzel ve ben kalecilik yapmayı severim 2020-03-26 15:39:38
Yorum Yaz