Vida Sökme 2 Oyunu

Turn The Screw
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Vida Sökme 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vida sökme 2 oyunu ekranında bir tahta levha üzerine birbirine tutturulmuş metal parçaları ve tahta levhanın farklı bölgelerinde boş delikler bulunuyor. Metal parçalar farklı renklerdedir ve birbirlerine vidalarla tutturulmuştur. Fare yada parmağınızla önce vidaların üstüne tıklayıp yerinden söküyorsunuz. Sonra da boş olan bir deliğe tıklayarak sökülen vidayı takıyorsunuz. Üzerindeki tüm vidaları sökülen metal yada tahta parçaları yere düşüyor.

Bazı bölümlerde tüm parçaları sökmek için kısıtlı miktarda süre veriliyor. Kalan süreyi tahta levhanın hemen üst tarafından ve bulunduğunuz bölümü ise LEVEL kısmından takip edebilirsiniz. Bu süre bitmeden tüm parçaları yerinden söküp yere düşürürseniz bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Eğer süre bittiğinde halen daha ekranda sökülmemiş parça kalırsa yanıyorsunuz. Bu durumda da aynı bölüme tekrardan başlayarak vida sökme 2 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Ekrandaki anahtarları metal parçalarla alarak kilitli olan vidaları serbest hale getiriyorsunuz. Ekranın alt tarafındaki PUNCHING özelliğini kullanarak istediğiniz vidayı yok ediyorsunuz. BOMBS özelliğini kullanarak ta istediğiniz herhangi bir parçayı yok ediyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz