Çocuk Oyunları

Çocuk oyunları kategorimizde popit, tamir, tasarım ve dövme yapma, berber, araba yıkama ve slime hamuru hazırlama gibi uygulamalarını bulabilirsiniz. Kategorimizdeki uygulamalar farklı tür ve tarzda olduğu için geniş bir içeriğe sahiptir.

Popit uygulamaları ile yuvarlak şekillerin üstüne parmağınızla basıp diğer tarafa geçmesini sağlıyorsunuz. Bu şekilde farklı şekiller elde ederek hayal gücünüzü geliştiriyorsunuz. Tüm dünyada büyük küçük her yaştan insanın zaman geçirdiği popit oyuncaklara benzer uygulamaları bu kategorimizde topladık. Tamir yapma uygulamalarında bozulan ve hasar gören arabaları, kamyonları ve taksileri onarıyorsunuz. Ayrıca bozulan ev eşyalarının parçalarını değiştirip eski çalışır hale getiriyorsunuz. Tasarım yapma uygulamalarında kendi zevkinize uygun telefon kılıfı ve klavye gibi parçaların imalatını yapıp yaratıcılık özelliğinizi ortaya çıkartıyorsunuz. Dövme yapma uygulamalarında vücudunuzun kol, bacak, bel ve sırt bölgelerine kalıcı ve geçici resimler çizip boyuyorsunuz. Berber uygulamalarında müşterilerin saçlarını ve sakallarını istedikleri gibi kesip şekil veriyorsunuz. 

Çocuk oyunları oynarken hem içinizdeki hayal gücünü ortaya çıkartıp hem de yaratıcılık özelliğinizi geliştirebilirsiniz. Böylece zeka, düşünme ve hızlı karar verme özelliklerinizi bir üst seviyeye çıkartabilirsiniz. Uygulamaların hepsi HTML5, UNITY ve WEBGL teknolojisi ile yazılıp geliştirildiği için hem bilgisayarlarda hem cep telefonlarında hem de mobil tabletlerde kolaylıkla açılıp çalışabilmektedir. Sitemizin ziyaretçileri uygulamaların hepsine çevrimiçi, bedava ve ücretsiz olarak ulaşabilmektedirler. Ayrıca uygulamalar yeni ve modern yazılım teknolojileri ile geliştirildiği için 3D boyutlu görüntüye sahiptir.

En Güzel Çocuk Oyunları

Tüm Çocuk Oyunları

1 2 3 4 5 ...6 »