Oda Düzenleme Oyunu

Home Design: Small House
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Oda Düzenleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Oda düzenleme oyunu yatak odası, oturma odası, mutfak, salon ve banyo gibi evin bölümlerinden oluşuyor. Toplamda 20 farklı bölüm bulunuyor. Her bölümde ekranda zemin ve duvar görünüyor. Yine her bölüm eşya çıkarma ve dizme olmak üzere iki aşamadan oluşuyor. Ekranın alt tarafındaki karton kutunun üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak kullanacağınız eşyaları çıkartıyorsunuz. Kutunun içinden çıkan eşyaları fare yada parmağınızla tutup sürükleyerek yerlerine yerleştiriyorsunuz. Doğru yere sürüklediğiniz eşyalar sabitleniyor ve bir daha hareket ettirilemiyorlar. Yanlış yere sürüklediğiniz eşyalar ise hem yamuk duruyor hem de sabitlenmemiş oluyor. Başka bir yere yeniden sürüklenerek taşınabiliyorlar.

Kutudaki tüm eşyaları ve malzemeleri yerlerine yerleştirmek için toplam 180 saniye yani 3 dakika süre veriliyor. Bu süre içerisinde tüm eşyaları yerlerine dizip yerleştirdiğinizde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Eğer süre bittiğinde halen daha sabitlenmemiş yada yerine yerleştirilmemiş eşya kalmışsa yanıyorsunuz. Bu durumda da aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Oda düzenleme oyunu oynarken eşyaları hızlı ve seri bir şekilde yerlerine yerleştirip bölümü tamamlamanız gerekiyor.

Ekranın üst tarafındaki LV kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını ve kalan süreyi takip edebilirsiniz. HINT butonuna tıklayarak ta ip ucu alabilirsiniz. İpucu butonuna tıkladığınızda ekrana tüm eşyaların düzgün bir şekilde yerleştirilmiş resmi geliyor. Bu resimden yardım alarak takıldığınız yerleri kolaylıkla geçebilirsiniz.

Yorumlar
ayşe mükemmel ben 20 level oldum 2024-06-05 19:48:53
sanane güzeldi ama bazı elerde kutunun içindeki eşyalar çıkmıyodu 2024-04-19 04:43:18
baba piro mükemmel 2024-04-08 20:10:33
SERHAT CAHAN HA Rİ KA Y 2023-06-01 20:15:56
NAZ güzel 2023-03-01 16:47:36
Yorum Yaz