3D Ev Dekorasyonu Oyunu

Home Design 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

3D Ev Dekorasyonu Oyunu Nasıl Oynanır ?

3D ev dekorasyonu oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak odalarda dolaşıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek odalarda dolaşıyorsunuz. Sağ taraftaki CLEAN butonuna tıklayarak çöpleri ve lekeleri temizliyorsunuz. OPEN butonuna tıklarak kapıları açıp kapatıyorsunuz. CHANGE butonuna tıklayarak duvarlar için boya ve yer için parke seçiyorsunuz. DECORATE butonuna tıklayarak ta odalara eşya seçimi yapıyorsunuz.

 Ekranda görünen beyaz nokta sizin elinizin kontrol ettiği bölgeyi gösteriyor. YApmak istediğiniz işlem için önce beyaz noktayı işlem yapacağınız alana götürmeniz gerekiyor.

3D ev dekorasyonu oyunu oynarken önce odalarda bulunan çöpleri alıp yerlerde ve duvarlarda bulunan kirleri temizlemeniz gerekiyor. Bu işlemler için CLEAN butonunu kullanıyorsunuz. Teker teker tüm odalarda ve bahçede aynı işlemi yapıp temizlik işlemini tamamlamanız gerekiyor. İkinci aşamada duvarları boyayıp zemin parkelerini değiştiriyorsunuz. Toplamda 5.000 dolar paranız bulunuyor. Kasanızda kalan para miktarını ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz. CHANGE butonuna tıklayıp duvarlar için boya ve zemin için parke seçiyorsunuz.

Son olarak ta odalara eşya yerleştiriyorsunuz. DECORE butonuna tıkladığınızda eşya penceresi açılıyor. Buradan koltuk, sehpa, sandalye, dolap ve tablo modelleri seçiyorsunuz. Kasanızda bulunan para miktarına göre eşyaları odalara yerleştirerek düzenleme işlemini tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
eylul oyun cok guzel 2022-02-03 12:04:16
Yorum Yaz