Araba Tamir Etme Oyunu

Car City Renovation Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Araba Tamir Etme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Araba tamir etme oyunu 6 farklı bölümden oluşuyor. Tamirhaneye gelen taksilerin farklı problemleri bulunuyor. Taksileri ilgili bölümlere alıp işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. İşlem yapacağınız bölümlerin üst tarafında yukarı aağı hareket eden sarı renkli bir ok işareti bulunuyor. Bu ok işretine tıklayarak işlemlere başlıyorsunuz.

Bir numaralı bölümde kirlenen ve tozlanan taksiyi köpüklü suyla yıkayıp duruluyorsunuz. İkinci aşamada bezle kuruluyorsunuz. Üçüncü aşamada ise pasta cila yaparak taksiyi parlatıyorsunuz.

İki numaralı bölümde taksilerin içini temizliyorsunuz. Şarjlı süpürgeyle tozları alıyorsunuz. Çöpleri kovaya atıyorsunuz. Temizlik bezi ile de etrafa dökülen su ve meşrubat artıklarını siliyorsunuz.

Üç numaralı bölümde kaportası hasar gören taksiyi onarıyorsunuz. Vuruk ve göçük olan kısımları çekiçle düzeltiyorsunuz. Yırtılan kısımlara kaynak yapıyorsunuz.

Dört numaralı bölümde taksinin jantlarını değiştirip inik olan lastiklerini şişiriyorsunuz.

Beş numaralı bölümde farları bozulan taksinin kablo bağlantısını yapıyorsunuz. Taksinin ön tarafına koruma demiri takıyorsunuz.

Altı numaralı bölümde taksiyi istediğiniz renge boyayıp üzerine stiker yapıştırıyorsunuz.

Araba tamir etme oyunu oynarken karşılacağınız genel problemler tekerleklerin patlaması yada havasının inmesi, motor bozulması, kaza sonrası kaportada oluşan yırtıklar ve iç ve dış temizlik olarak tanımlanabilir. Her bir işlemi dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirerek eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
black eagle 1903 Oyun Efsane Ötesi 2022-11-22 08:56:47
mrb murat baba oyun çok ama çok güzel 2021-11-16 19:04:12
rümiş BABA KIZ OLSAM BİLE GÜZEL 2020-11-26 11:18:15
batuhan alahım en güzel oyun 2017-05-03 18:29:29
Yorum Yaz