Telefon Tamiri Oyunu

Anna Iphone Max Decoration
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Telefon Tamiri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Telefon tamiri oyunu REPAIR tamir etme ve DECORATE kılıf tasarlama olmak üzere 2 aşamadan oluşuyor. Her iki bölümde de ekranın alt tarafındaki menü butonlarını kullanarak görevleri gerçekleştiriyorsunuz. Kullanacağınız malzemeleri ve malzemeleri uygulayacağınız bölgeleri ekranda görünen beyaz renkli el resmini talip ederek gerçekleştiriyorsunuz.

Karlar ülkesi prensesi Anna elindeki cihazı yere düşürerek parçalanıyor. Bozulan cihazı tekrar çalışır hale getirerek prensese teslim etmeniz gerekiyor. Bunun için önce cihazın kapağını özel jelle silip temizliyorsunuz. Bu jel sayesinde cihazın ön camını sorunsuz bir şekilde çıkartıyorsunuz. Tornavida kullanarak cihazın köşelerindeki vidaları söküp cihazın içini açıyorsunuz. Kopan kabloları birleştirip cihazın bozulan işlemcisini değiştiriyorsunuz. Tekrardan söktüğünüz vidaları geri sıkıp cihazın kapağını kapatarak onarım işlemini tamamlıyorsunuz.

Decorate bölümünde de ekranın alt tarafındaki menü butonlarını kullanarak cihaza çerçeve ve kılıf seçerek telefon tamiri oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
merve yalcin[gerçek] çok guzel 2023-04-22 11:51:50
isimzis oyun cok guzel size tavsiye ederim 2022-06-01 10:40:55
Yorum Yaz