Dövüş Oyunları

Dövüş oyunları kategormizde bulunan uygulamalar sayesinde boks, kung fu, kickbox turnuvaları yapabilir ve sokak kavgalarına katılabilirsiniz. Hatta 80'li ve 90'lı yıllarda atari salonlarının efsanesi Street Fighter, sokak serserisi Hobo, Elektrik Adam, Gladyatör ve yine 90'lı yılların vazgeçilmez çizgi filmi Ninja Kaplumbağalar karakterlerinden yapılmış uygulamalar bu kategoride sizi bekliyor. 

Her uygulamada kontrol ettiğiniz karakterine özel tasarlanmış tekme yumrukları kullanarak düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Özellikle Street Fighter uygulamasında birden çok karakter ve her karaktere ait savunma ve saldırı yöntemleri bulunuyor. Ayrıca sokak serserisi olan Hobo karakteri cadde ve sokaklarda başıboz gezerek düzenli olan herşeye tekme ve yumruk atarak parçalıyor. Hatta yerden sopa ve silah alarak normal insanlara da saldırarak onları öldürüyor. Elektrik adam uygulamasıyla karşınıza çıkan düşmanlarınıza tekme ve yumruklarla saldırıp öldürüyorsunuz. Gladyatör uygulamasında ise eski Roma dönemine gidiyorsunuz. Arenada karşınıza çıkan rakiplerinizi öldürerek hayatta kalmaya çalışıyorsunuz ve kralın sizi af etmesini bekliyorsunuz. 

Bunların yanında spor dallarına ait Boks ve karete maçları yapıyorsunuz. Bu tarz uygulamalarda ise turnuvalara katılıp şampiyon olmaya çalışıyorsunuz. Son yıllarda tüm dünyada yeni ve acımasız bir spor dalı daha ortaya çıktı. Tokat atma yarışması olan bu spor dalında rakibinizin yüzüne şamar atıp elemeye çalışıyorsunuz. Dövüş oyunları oynarken her bir uygulamada kendi içinizdeki öfke ve nefreti bilgisayar ortamında kusarak rahatlamaya çalışıyorsunuz. Böylece adrenalin dolu ve eğlenceli zaman geçirerek tüm negatif enerjinizi atmış oluyorsunuz.

En Güzel Dövüş Oyunları

Tüm Dövüş Oyunları

1 2 3 »