Sarhoş Boks Oyunu

Drunken Fighters Online
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sarhoş Boks Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sarhoş boks oyunu oynarken bilgisayarlarda sağ yön tuşuna yada fareyle ekranın sağ tarafına tıklayarak rakibine saldırı yapıyorsunuz. Sol yön tuşuna yada ekranın sol tarafına tıklayarak ta geriye doğru gidip savunma yapıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızla ekranın sağ ve sol tarafına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz.

Rakibinizin üstüne doğru gidip yumruk atarak saldırı yapıyorsunuz. Rakibinize yumruk attıkça rakibinizin enerjisini azaltıyorsunuz. Rakibiniz de size yumruk atarak sizin enerjinizi azaltıyor. Sizin ve rakibinizin kalan enerji miktarları ekranın üst tarafındaki göstergede görünüyor.

Her maç 3 raund'tan oluşuyor. 2 raund kazanan taraf maçı kazanıyor. Üst üste 2 raundu kazanan taraf 3. raunda gerek duymadan maçı kazanmış sayılıyor. Maç sırasında kazanılan raun sayılarını skor tabelasının alt tarafındaki yıldızlardan takip edebilirsiniz. Maçları kazandıkça puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak daha güçlü dövüşçüler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü dövüşçülerle başlayarak sarhoş boks oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
hayranım sana çok güzel bir oyun ama 7 yaş üstü için ama genede güzel(●'◡'●) 2021-03-08 16:59:22
Rabia nur harika 2021-03-08 11:10:24
Yorum Yaz