Hobo 3 Oyunu

Hobo 3
Tam Ekran

Hobo 3 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hobo 3 oyunu yön tuşları ve "A, S" tuşları kullanılarak oynanıyor. Yön tuşlarıyla kahramanımız olan Hobo'yu kontrol ediyoruz. A ve S ile de polislere ve sokaktaki diğer insanlara saldırıyoruz. Bu saldırı tekme ve yumruk ama, onların üstüne kusma ve kakamızı yapma, yerde bulduğumuz şişe, çöp tenekesi, silah, sopa gibi nesneleri tutup fırlatma olarak sayabiliriz.

Hobo 3 oyunu hikayesi şu şekildedir. Geçen seride kahramanımız hapisteydi ve oradaki mahkumlarla kavga ediyordu. Bu versiyon da kahramanımız bir şekilde yolunu bulup kodesten dışarı çıkmış olarak karşımıza çıkıyor. Ama her yerde aranıyor. Dikkat ederseniz duvarlarda kahramanımızın resimleriyle beraber "WANTED" yazıları bulunuyor. Hatta bu yazıların altında DEAT OR ALIVE yani ölü yada diri şekilde yakalayın yazıyor.

Bunun için polisler ve sokaktaki diğer insanlar Hobu'nun çok tehlikeli olduğunu düşünüyor. Hobo'yu görür görmez saldırıyorlar. Kahramanımızı polislerden ve sokaktaki serserilerden korumak için sizde Hobo 3 oyunu oynayın. Onlara tekme ve yumruk atarak kahramanımızı koruyun.

Hobo'nun ve diğer insanların üst tarafında kalan güçlerini gösteren bir ibre bulunuyor. Kahramanımızı saldırılardan koruyarak bu ibrenin düşmemesini sağlayın. Bu gibi önemli noktalara dikkat ederek hobo 3 oynayın.

 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz