Sokak Dövüşçüsü Oyunu

Hungry Warrior Fight
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Sokak Dövüşçüsü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Sokak dövüşçüsü oyunu oynarken bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanarak karakterinizi ileri geri ve sağa sola hareket ettiriyorsunuz. "Z" ile yumruk ve "X" ile tekme atıyorsunuz. "C" ile düşmanınızı iki elle tutup kendinize çekiyorsunuz. "V" ile de ellerinizle başınızı koruyarak savunma yapıyorsunuz. "SPACE" boşluk bırakma tuşuna tıklayarak ta havaya doğru zıplıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak karakterinizi yönlendiriyorsunuz. Sağ tarafındaki tuşlara tıklayarak ta savunma ve saldırı hamlelerinizi gerçekleştiriyorsunuz.

Ekranın üst tarafında sizin ve rakibinizin kalan güçleri görünüyor. Gücü sıfırlanan karakter ölüyor. LEVEL COMPLETE kısmında bölümün ne kadarını tamamladığınızı takip edebilirsiniz. Bu gösterge dolduğunda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Düşmanlarınızı öldürdükçe ortaya cips paketleri çıkıyor. Bu paketleri toplayarak puan topluyorsunuz.

Puanlarınızı kullanarak HEALTH kısmından karakterinizin dayanıklılığını, WEAPON TECHNIQUE kısmında silah kullanma becerisini, PUNCK POWER kısmından yumruk atma gücünü ve KICK POWER kısmından da tekme atma gücünü arttırabilirsiniz. Ayrıca yeni karakterler de alabilirsiniz.

Sokak dövüşçüsü oyunu oynamaya başlarken kendi seviyenize göre zorluk seviyenizi seçebilirsiniz. EASY kolay, NORMAL, HARD zor ve INSANE çok zor olmak üzere 4 farklı seviye bulunuyor.

Yorumlar
mert oyun güzel ama eksikleri var 2021-03-26 12:03:51
roman oyun super hepınıze onerıyorum 2021-01-18 09:00:48
Yorum Yaz