Robot Dövüşü Oyunu

Robot Ring Fighting
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Robot Dövüşü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Robot dövüşü oyunu oynarken bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanarak sağa sola ve ileri geri hareket ediyorsunuz. "Z" ile yumruk ve "X" ile de tekme atıyorsunuz. "C" ile de rakibinin saldırılarına karşı savunma yapıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak dövüşçü karakterinizi sağa sola ve ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Sağ taraftaki tekme ve yumruk atma, zıplama ve savunma yapma butonlarına tıklayarak ta rakibinize karşı saldırı yapıyorsunuz.

Her bölüm 3 raund'tan oluşuyor. İlk 2 raund'u alan dövüşçü 3. raunda çıkmadan maçı kazanıyor. Maçları kazandıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak daha güçlü karakterler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki maçlara daha güçlü karakterlerle başlayarak robot dövüşü oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Ekranın üst tarafından hem kendinizin hem de rakibinizin kalan güçlerini takip edebilirsiniz. Enerjisi sıfırlanan sporcu ölüyor ve maçı kaybediyor. Rakiplerinizin enerjilerini bitirip müsabakayı kazanıyorsunuz. Böylece bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapabiliyorsunuz. Her bölümde yeni bir rakiple rink üzerinde maç yaparak adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz