Elektrik Adam 2 Oyunu

Hero Inc 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elektrik Adam 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elektrik adam 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Ekranın alt tarafında STRENGHTEN menüsünden karakterinizi güçlendiriyorsunuz. TEST menüsünden özel taşları kullanarak yeni bir savaşçı karakter yaratıyorsunuz. BATTLE menüsündeki haritadan bir yer seçerek dövüş yapıyorsunuz. GALLERY menüsünden ise kendinize yeni bir kararkter satın alabilirsiniz.

Karakteriniz düşman askerlerinin arasına daldığı zaman etrafına güçlü bir akım yayarak düşman askerlerini yok ediyor. Sizin ve düşman askerlerinin üst tarafında kalan enerjiler görünüyor. Enerjisi sıfırlanan karakter ölerek savaş alanından kayboluyor. Tüm düşman askerlerini öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Eğer düşman askerleri sizi öldürürse de yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Ekranın sağ üst köşesindeki LEVEL kısmında bulunduğunuz bölüm sayısı, KILL kısmında öldürdüğünüz düşman askeri sayısı ve ENEMY kısmında ise bölümde bulunan toplam düşman sayısı görünüyor. Düşman askerlerini öldürdükçe puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak menülerden karakterinizi geliştirebilirsiniz. Böylece sonraki bölümlerde karşınıza çıkan daha güçlü düşman askerlerini daha kolay etkisiz hale getirerek elektrik adam 2 oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
mason i love this game 2023-05-05 17:24:07
aylin dünyanın en güzel oyunu 2023-04-03 18:45:28
annen süper oyun 2022-12-29 20:34:12
Yorum Yaz