Gölge Dövüşü Oyunu

Shadow Fights
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gölge Dövüşü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gölge dövüşü oyunu menü sayfasındaki 1P butonuna tıklayarak tek kişilik ve 2P butonuna tıklayarak ta 2 kişilik dövüş yapıyorsunuz. Tek kişilikte "A, S, D, W" tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. "F" ile yumruk ve G ile de tekme atıyorsunuz. 2 kişilikte diğer dövüşçü yön tuşlarıyla hareket ediyor, "K" ile yumruk ve "L" ile de tekme atıyor. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafındaki yön butonları, tekme ve yumruk atma butonlarına tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz.

Mücadele başladığında her iki sporcununda kalan enerjileri ekranın üst tarafında görünüyor. Tekme ve yumruk darbeleri yiyen sporcunun enerjisi azalıyor. Enerjisi sıfırlanana sporcu raundu kaybediyor ve diğer taraf raundu kazanıyor. Aynı sporcu 2 raundu üst üste kazanırsa maçı da kazanmış oluyor. 1-1'lik skor sonucunda 3. raundu kazanan taraf maçı kazanıyor. Her maçta rakibin tekme ve yumruk saldırılarına karşı savunma yapıp rakibe tekme ve yumruk atarak gölge dövüşü oyunu oynayın. Böylece raundları alıp maçı kazanırsınız.

Yorumlar
emine sena 38 tek kelimeyle mükemmel 2021-10-24 15:19:07
abdullah buğra berber ben bu oyunu oynadım çok güzel eyer siz kontrollerin bilmek istiyor sanıs doğru adamdasınız anlatı yorum asdw yürüyorsunuz fareyle vuruyorsunuz 2021-10-01 15:14:46
Yorum Yaz