Atış Oyunu

Gun Shooting Range
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Atış Oyunu Nasıl Oynanır ?

Atış oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıkladığınızda silahın dürbünü açılıyor. Fare yada parmağınızı ekranda sürükleyerek silahın dürbününü hareket ettiriyorsunuz. Karşınızda tahta hedef tahtaları, şişeler, balonlar ve karpuzlar bulunuyor. Kedef tahlarının üzerinde farklı türlere ait hayvan resimleri ve insan şekilleri vardır. Bu hayvan ve insan resimlerinin farklı bölgelerinde kırmızı renkli dairesel alanlar bulunuyor. Silahın nişan alma noktasını hedef tahkarı üzerindeki kırmızı renkli alana denk getirip ateş ediyorsunuz. Attığınız kurşun kırmızı alana denk gelirse tahta yere düşüyor ve puan kazanıyorsunuz. Eğer kurşun resim üzerinde farklı bir noktaya denk gelirse hedef tahtası yere düşmüyor yani başarısız bir atış yapmış oluyorsunuz.

Ekranın üst tarafında bölümü tamamlamak için yapmanız gereken işlem yazıyor. "TARGET : Defeat All Targets" "AMAÇ : Tüm hedefleri vur" demektir. TARGET kısmının alt tarafında silahın şarjöründe bulunan mermi sayısı görünüyor. Bu mermileri kullanarak tüm hedefleri vuramazsanız yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Tüm hedefleri vurduğunuzda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak atış oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. ÜSt taraftaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını takip edebilirsiniz.

Bölümler sonunda kazanmış olduğunuz paraları kullanarak SHOP kısmından yeni silah satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha keskin görüş açısına sahip ve daha düzgün ateş edebilen silahlarla başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz