Korsan Gemisi Oyunu

Top Shootout : The Pirate Ship
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Korsan Gemisi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Korsan gemisi oyunu size ateş eden haydutların üzerine fare yada parmağınızla dokunarak oynanıyor. Parmağınızı dokunduğunuz noktaya top atışı yaparak haydutları etkisiz hale getiriyorsunuz. ile geminin pencerelerinden ve güvertesinden size ateş eden haydutları öldürüyorsunuz. Gemide farklı türde haydutlar bulunuyor. BAzıları top atışı yapıyor, bazıları tabanca kullanıyor ve bazıları da tüfek kullanıyor. Her bir haydutu en hızlı şekilde etkisiz hale getirip hayatta kalma mücadelesi vererek korsan gemisi oyunu oynamaya devam edin.

Öldürdüğünüz her korsan için puan kazanıyorsunuz. Para ve kurşun olan sandıkları vurarak ekstra puanlar elde edin. Kazandığınız puanlar ekranın üst tarafında görünüyor. Silahınızda 5 tane kurşun bulunuyor. Kurşunlar bittiğinde ekranın alt tarafındaki şarjör kısmına tıklayarak silahınızı yeniden doldurun.

3 tane can hakkınız bulunuyor. Korsanlar sizi vurduğunda yada gemideki rehineleri öldürdüğünüzde can haklarınız azalıyor. Haydutlar rehineleri canlı kalkan olarak kullanıyor. Bunun için düşünmeden ateş etmeyin. 

Yorumlar
han kral bencede güzel ama çok korsan var 2020-12-16 08:58:56
kerem abi idare eder 2018-06-04 12:23:38
Bülen Ersoy çok güzel bir oyun 2014-01-08 20:23:43
Yorum Yaz