Korsan Savaşı Oyunu

PirateBattle.io
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Korsan Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Korsan savaşı oyunu bilgisayarda fare, SPACE boşluk bırakma ve 1, 2, 3, 4 tuşlarıyla oynanıyor. Fareyle hem yönünüzü ayarlayın, hemde diğer gemilere ateş edin. Boşluk bırakmayla suyun içine mayın döşeyip olduğunuz yerden hızlıca uzaklaşın. 1, 2, 3 ve 4 tuşlarıyla da geminizi geliştirin. Önce etrafta bulunan metal ve altın parçalarını toplayarak kasanızda para biriktirin. Sonrada kasanızdaki paralarla düşman gemilerine ateş edip onları suyun dibine batırın. Suya batan gemilerden çıkan altınları toplayarak kasanızdaki para miktarını arttırın.

Açılış sayfasındaki boşluk kısmına bir isim yazıp PLAY tuşuna tıklayarak korsan savaşı oyunu oynamaya başlayın. CUSTOMIZE kısmından ise 276 ülke bayrağından birini seçip denizde dolaşmaya başlayın.

Enranın sol alt köşesinde gemiziniz özellikleri ve gücü görünüyor. Buradan geminizin sağlamlığını, atış gücünü, zırhını ve hızını ayarlayabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde ise puan tablosu görünüyor. Etrafta bulunan madenleri toplayarak puanınızı arttırıp tabloda yukarı doğru çıkarak korsan savaşı oyunu oynayabilirsiniz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranda bulunan butonlara tıklanarak yapabilirsiniz. 

Yorumlar
NASIR COK guzel bi oyun benim ismim orda gunesova ESMER 2021-03-16 14:46:44
SADECE ARKADAŞ İSTİYORUM... OYUN BENDE BİRAZ DEĞİL ÇOK KASIYOR BİLGİSAYARIMIN MARKASAI LG ORTA BOY SİYAH BİLGİSAYAR. 2020-12-21 19:01:41
ONİ TÜRK oyun çok iyi kesinlikle oynayın orda oni isimli kişi benim 2020-12-19 11:31:15
ayşe oyun mukemmell bence deneyin 2020-11-30 14:19:43
Yorum Yaz