Mancınık Oyunu

Clash Of Stone
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mancınık Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mancınık oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde geriye doğru sürükleyip taş atma işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Fare yada parmağınızı geriye doğru sürükleyerek atış gücünü ve aşağı yukarı doğru sürükleyerek te nişan alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Bu işlem sırasında taşın izleyeceği rota ekranda görünüyor.

Ekranın sol tarafında korumanız gereken kale ve sağ tarafında ise düşman askerleri bulunuyor. Düşman askerleri de size taş ve top güllesi atıyor. Ayrıca bazı düşman askerleri de yerden arabalarla gelip kalenizde bomba patlatıyor. Düşman askerlerinin saldırıları sonucunda korumanız gereken kaleniz hasar görüyor. Kalenizin alt tarafındaki göstergeden kalanizin hasar durumunu takip edebilirsiniz. Gösterge sıfırlanınca kaleniz yıkılıyor ve bu durumda savaşı kaybederek yanıyorsunuz. Düşman askerlerine taş atıp yok ettiğinizde düşman birlikleri farklı bir noktadan tekrardan saldırıya geçiyorlar.

Ekranın sol alt tarafındaki TNT kalıplarından oluşan bombaları ve demir top güllelerini kullanarak düşman birliklerini daha kolay etkisiz hale getirebilirsiniz. Her düşman saldırısını yok ettiğinizi bölümde bir aşama ilerliyorsunuz ve ayrıca puan kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını ve sağ üst köşedende toplam puanınızı takip edebilirsiniz. Puanlarınızı kullanarak SHOP bölümünden daha büyük ve etkili top mermileri satın alabilirsiniz. Böylece ilerleyen bölümleri daha kolay kazanarak mancınık oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz