Battle Dudes io Oyunu

BattleDudes.io
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Battle Dudes io Oyunu Nasıl Oynanır ?

Battle dudes io oyunu bilgisayarda oynanırken yön tuşları veya A, S, D, W tuşlarıyla meydanda hareket ediyorsunuz. Fareyle ateş ediyorsunuz. E ile arabalara binip iniyorsunuz. R ile silahın şarjörünü dolduruyorsunuz. 1, 2, 3 ve 4 tuşlarıyla silah değiştiriyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın sol tarafındaki hareket etme bölgesi ve sağ taraftaki ateş etme butonuna tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz. Yenile butonuna tıklayarak silahın şarjörünü dolduruyorsunuz ve silahların üzerine tıklayarak ta silah seçiyorsunuz.

Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya olmak üzere 3 harita bulunuyor. Ayrıca aralarında seçim yapabileceğiniz 20 farklı silah bulunuyor. Düşman askerlerini öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Bu paralarla kendinize yeni kıyafetler, şapkalar ve silahlar satın alabilirsiniz. 

CREATE PARTY seçeneğiyle arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir oda açabilirsiniz. JOIN PARTY seçeneğiyle arkadaşlarınızın davetine katılabilirsiniz. Saşaç alanındaki tüm askerler online olarak katılan gerçek kişilerden oluşuyor. Düşmanlarınızın hepsini takım olarak öldürüp savaşı kazanarak battle dudes io oyunu oynayın.

Yorumlar
pro yiğit oyun güzel ama adama sıkıyorum ama ölmüyor anca roket atarla ölüyor 2021-04-19 13:55:37
İSME GEREK YOK OYUN ÇOK GÜZEL YANİ MÜ-KEM-MEL BAYILDIM ÇOK İYİ. 2021-04-03 11:07:11
SADECE ARKADAŞ İSTİYORUM... hayatımda gördüğüm en efsane oyun papcidan daha iyi vaalla dene bak 2021-03-31 17:47:43
Yorum Yaz