Stick War Legacy Oyunu

Stick War Legacy
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Stick War Legacy Oyunu Nasıl Oynanır ?

Stick war legacy oyunu oynarken bilgisayarlarda "A - S" ve sağ sol yön tuşlarını kullanarak savaşçı karakterinizi ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Ekranda görünen silahların butonlarına tıklayarak ta özel saldırılar gerçekleştiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekrandaki sağ sol oklara ve saldırı butonlarına tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Düşman askerlerini öldürdükçe puan kazanıyorsunuz.

Kazandığınız puanları kullanarak kılıçlı, okçu gibi farklı güçlere ve özelliklere sahip askerler çıkartıyorsunuz. Ayrıca UPGRADE kısmından savaşçı karakterinizin KNIFE ATK kılıç kullanma ve BOW ATK ok atma gücünü geliştiriyorsunuz. HEALTH kısmından da karakterinizin gücünü yükseltiyorsunuz.

Ekranın üst tarafından savaş alanının uzunluğu ve sizin ve düşman askerlerinin savaş alanındaki konumlarını takip edebilirsiniz. ENEMY PROGRESS kısmından da bölümü tamamlamak için öldürmeniz gereken ve öldürdüğünüz düşman askeri sayısını inceleyebilirsiniz. Bölümlerde ilerledikçe düşman askerlerinin de güçleri ve seviyeleri artıyor. Düşman askerlerinin güç ve seviyelerini de ENEMY PROGRESS yazısınız sol tarafında görebilirsiniz. Tüm düşman askerlerini öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak stick war legacy oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Düşman askerleri kontrol ettiğiniz çöp adam ve diğer askerlerinizi öldürüp kulenizi yıktığında ise yanıyorsunuz ve bu durumda da aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Yorumlar
yunusemre been bu stick war legacy oyununu çok sevsrim 2024-04-03 15:25:05
murad oyun cok guzel 2023-11-18 09:40:20
aypic muppo 2023-11-16 12:14:37
gızlı harıka grıfoon müq 2023-11-06 17:45:06
Yorum Yaz