Çöp Adam Savaşı Oyunu

Stickman Survival
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çöp Adam Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çöp adam savaşı oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek askerlerinizi kontrol ediyorsunuz. Alanda kırmızı, mavi ve beyaz olmak üzere 3 farklı renkte asker bulunmaktadır. Kırmızı renkli askerler düşman askerleridir. Mavi renkli askerler sizin askerlerinizdir. Beyaz renkli askerler ise tarafsız askerlerdir. Düşman askerleri üzerinize doğru gelerek size dokunmaya çalışıyor. Düşman askerleri size dokununca enerjiniz azalıyor. Enerjiniz sıfırlanınca ölüyorsunuz ve bu durumda yanıyorsunuz. Böylece aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Kırmızı renkli düşman askerlerini öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Düşmanlarınıza ateş ettikçe enerjileri azalıyor. Her askerin üst tarafında enerji baremi görünüyor. Kazandığınız para miktarını da ekranın üst tarafından takip edebilirsiniz. Beyaz renkli askerleri alarak ordunuzu güçlendiriyorsunuz. Her askerin bir güç seviyesi vardır ve askerlerin üzerinde güç seviyeleri yazıyor. Aynı güç seviyesine sahip 2 asker birleşerek bir üst seviyede yeni bir asker oluşturuyor.

Ekranın üst tarafındaki LEVEL bareminden bulunduğunuz bölüm sayısını ve bölümü tamamlamak için öldürmeniz gereken düşman askeri miktarını takip edebilirsiniz. POWER BOOST baremi doldukça hızlı hareket etme, zırh, yeni silahlar yada seri ateş etme özellikleri çıkıyor. Çöp adam savaşı oyunu oynarken sürekli olarak meydandaki askerleri toplayıp hem ordunuzu güçlendirin hem de yeni silahlar alıp düşmanlarınızı daha kolay öldürün. Bu şekilde tüm bölümleri tek seferde tamamlayarak macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz