Savaş Helikopteri Oyunu

Helicopter Strike
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Savaş Helikopteri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Savaş helikopteri oyunu oynarken bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanarak aracı kontrol ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızı ekranda sağa sola ve yukarı aşağı sürükleyerek aracı kontrol ediyorsunuz.

Ekranın üst tarafından kalan can hakkınızı ve parkurda bulunduğunuz konumu takip edebilirsiniz. Hava aracınız düşman ateşleri tarafından vurulduğu zaman bir can hakkınız yok oluyor. Toplamda 5 defa düşmanlar tarafından vurulursanız yere düşüyorsunuz ve çatışmayı kaybediyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlayarak savaş helikopteri oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Parkurda karşınıza düşman uçakları ve yerde ise uçaksavarlar çıkıyor. Her bir düşman zırhlısı size nişan alıp ateş ediyor. Düşman ateşleri ekranda görünüyor. Aracınızı yukarı aşağı ve sağa sola hareket ettirerek düşman ateşlerinden korunuyorsunuz. Ayrıca parkurda ilerlerken havada bulunan zırh özelliğini alarak aracınızı düşman ateşlerinden koruyabilirsiniz. Enerji özelliğinide alarak seri bir şekilde düşman birliklerine atış yapabilirsiniz. Parkurun sonuna geldiğinizde karşınıza bölüm sonu zırhlısı çıkıyor. Bu zırhlıyı da yok edip parkuru tamamlayarak bir sonraki bölüme geçiş yapabilirsiniz. Her bölümde farklı bir cephede çatışmalara katılarak eğlenceli ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz