Uçak Oyunları

Uçak oyunları kategorimizde birbirinden farklı hava araçlarını bir arada toplamaya çalıştık. Uygulamlar genel olarak savaş, sürüş simülasyonu, havaalanı kontrol, havalimanı işletme, kurtarma çalışmaları ve engelli parkurlarda kaza yapmadan ilerleme şeklinde tasarlanmıştır.

Sürüş simülasyonu uygulamalarında hava araçlarını çalıştırıp pisten kaldırıyorsunuz. Sonra sağ sol ve aşağı yukarı yönlendirme kolları ve gaz fren pedallarını kullanarak havada hayali olarak çizilen rotayı takip ediyorsunuz. Savaş uygulamalarında ise jetleri havalandırarak düşman hava kuvvetlerini yok ediyorsunuz. Düşman ateşlerinden kaçıp hayatta kalmaya çalışarak savaşı kazanıyorsunuz. Havaalanı yönetme uygulamalarında ise jet ve helikopterleri birbirleriyle çarpıştırmadan pistlere indiriyorsunuz. Kurtarma uygulamalarında ise kaza ve afet sonunda maksur kalan kazazedeleri helikopter yardımıyla kurtarıyorsunuz. Son olarakta engel ve tuzaklarla dolu parkurlarda kaza yapmadan bitiş noktasına ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Uçak oyunları oynarken her uygulamada farklı bir strateji geliştirerek adrenalin ve heyecan dolu anlar yaşayacaksınız. Ayrıca bölümleri tamamlamak için verilen kısıtlı süreyle de mücadele ediyorsunuz.

En Güzel Uçak Oyunları

Tüm Uçak Oyunları

1 2 »